Jesteś fotografem a twoje zdjęcia dotyczą tematyki podróżniczej, krajobrazowej oraz przyrodniczej?

Fotografujesz Polskie atrakcje turystyczne, zabytki, faunę i florę?

Jeśli tak, to idealne miejsce na stworzenie Twojego portfolio i przedstawienie swojej twórczości!

Twoje zdjęcia wyświetlane będą w wizytówkach, podstronach danych miejsc, atrakcji turystycznych wraz z informacjami o Twoich danych kontaktowych wraz z odsyłaczem do listy Twoich prac na naszym portalu.

Każdy użytkownik będzie mógł dane zdjęcie ocenić oraz skomentować.

Najlepsze fotografie wyświetlane są na stronie głównej w postaci listy wraz z informacjami o ich autorze, czyli odnośnikiem do portfolio.

Jedna z zakładek Twego profilu będzie prezentowała wszystkie Twoje zdjęcia, sortowane według najlepiej ocenianych.
W profilu możesz uzupełnić swoje podstawowe dane personalne, napisać parę słów o sobie, o swojej działalności, a także podać dane kontaktowe takie jak własna strona www oraz telefon. Możesz również określić czy ma się wyświetlać formularz kontaktowy.


Prezentacja zdjęć na podstronie profilu fotografa.

Wszystkie zdjęcia z informacjami o autorach prezentowane są również za pomocą aplikacji mobilnych stworzonych na potrzeby serwisu, planowane jest również utworzenie specjalnej aplikacji dedykowanej dla fotografów, umożliwiającej Twoją promocję i reklamę drogą mobilną, oraz pokazującą Twoją twórczość.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu w sprawie sugestii dotyczących nowych pomysłów, jakich dodatkowych opcji oczekiwałbyś, oraz co byś zmienił, dodał.

Jak dodać zdjęcie?

Jest to bardzo proste, wystarczy wybrać przycisk Dodaj zdjęcie na stronie głównej lub wizytówce danego miejsca turystycznego, lub wejść w panel administracyjny Twojego konta.


Sekcje z przyciskami dodawania nowych treści.

Jeśli na portalu nie ma jeszcze miejsca które fotografowałeś, nic nie szkodzi, wystarczy wówczas określić pozycję na mapie fotografowanego miejsca, a my dodamy je za Ciebie!

Oczywiście istnieje również możliwość byś przed dodaniem fotografii sam dodał daną atrakcję turystyczną z inspirującym opisem zawierającym własne przemyślenia.