Darmowy system rezerwacji noclegów i sal

Obiekty w szczegółach miejsca

System zarządzania rezerwacjami noclegów i sal jest darmową platformą pozwalającą na przedstawienie swojej oferty, zarządzanie własnymi obiektami i rezerwacjami, a także umożliwienie użytkownikom w zautomatyzowany sposób wynajmu wybranych noclegów bądź sal.

W obrębie witryny istnieje wyszukiwarka noclegów i sal pozwalająca przeszukiwać rejon całej Polski, poszczególny region, bądź ograniczyć wyniki wyszukiwania jedynie do konkretnego miasta.

Na podstronie miejsca zaprezentowane są szczegółowo wszystkie wynajmowane obiekty. Użytkownik może filtrować je pod kątem terminu, ceny, czy liczby osób. Z tego miejsca może również dokonać bezpośredniej rezerwacji.

Szczegóły wynajmu i wymiana wiadomości

Jeżeli użytkownik zarezerwuje dany obiekt otrzymuje automatyczny wcześniej ustawiony komunikat od właściciela obiektu z informacją o zasadach potwierdzenia rezerwacji, np. wpłacie zaliczki do wyznaczonego terminu. Na podstronie zarządzania rezerwacją istnieje możliwość wymiany wiadomości pomiędzy właścicielem a osobą rezerwującą.

Właściciel obiektu ma wgląd zarówno w nadchodzące jak i archiwalne rezerwacje. Graficzna prezentacja najbliższych dwóch tygodni pozwala na czytelną analizę rezerwacji. W łatwy sposób można wyłączyć wybrane terminy z rezerwacji.

Rozliczenia finansowe pomiędzy stronami odbywają się poza systemem - to właściciel ustala sposób zapłaty a za rezerwację nie jest pobierana żadna prowizja.

Automatyczne komunikaty, a także możliwość wymiany wiadomości pomiędzy wynajmującym a najemcą

Strona główna panelu administracyjnego i szybki dostęp do podstawowych informacji.

Szczegółowe statystyki i graficzna prezentacja danych dla właściciela

Każdy obiekt noclegowy i każda sala posiada szczegółowe statystyki i informacje o obłożeniu w najbliższych tygodniach. Dzięki temu właściciel może w łatwy sposób zarządzać wszystkimi wynajmowanymi pomieszczeniami a także wyłączać te terminy, które zostały zarezerwowane poza systemem.

Po pomyślnie zakończonej i zrealizowanej rezerwacji użytkownik ma możliwość dokładnej oceny obiektu w kategoriach: czystość, komfort, lokalizacja, obsługa i personel, udogodnienia, stosunek jakości do ceny; a także dodania własnego komentarza.

Szczegółowe informacje o nadchodzących rezerwacjach dla właściciela sali

Szczegółowe informacje o nadchodzących rezerwacjach dla właściciela noclegu

Dodaj swoje obiekty do systemu już dziś!

Nie pobieramy żadnej prowizji od wynajmowanych obiektów, korzystanie z systemu jest w pełni darmowe.

Aby zacząć korzystać z systemu należy dodać swój obiekt jako miejsce i zostać do niego przypisanym jako właściciel. Następnie za pomocą zakładki Wynajmowane obiekty w panelu administracyjnym istnieje możliwość dodawania i zarządzania wynajmowanymi pomieszczeniami.

Jeżeli mają Państwo dalsze pytania zapraszamy do indywidualnego kontaktu.